PostWysłany: Pią 9:10, 07 Kwi 2006    Temat postu: Relacje, Foty 8/9 Kwietnia

Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 34

PostWysłany: Sob 21:36, 08 Kwi 2006    Temat postu:

Wisła Kraków - Lotos Gdynia (mecz o mistrzostwo Polski koszykarek).

Finałowy mecz sprawił, iż hala przy Reymonta wypełniła się publicznością. Kibice Wisły dobrze dopingowali swój zespół i zaprezentowali całkiem łądną oprawę na którą złożyły się : baloniada, sektorówka i małe ognie bengalskie (tzw. tortówki). Kibice gości przybyli w liczbie 10 osób ( z czego 7 to przedstawicielki płci pięknej).

OKOCIMSKI
Nowy
Nowy

Dołączył: 07 Lut 2006
Posty: 9

PostWysłany: Nie 0:38, 09 Kwi 2006    Temat postu:

Okocimskiego W Debnie okolo 120 plus chlopaki z zakazami za stadionem.

Beskid Andrychów-Iskra Klecza

Na ten mecz brak jakiegoś ciśnienia specjalnego, zwykła zbiórka. Od piątku przebywał u nas koleżka z Libiąża (pozdro J. Wink ). Wchodzimy na stadion 2 grupami, pierwsze legalnie, my przez płot. W młynie koło 40 osób, reszta porozsiadana gdzies zboku. Ogólnie piknik, momentami dobry doping. Po połowie udajemy się pod hale, gdzie siatkarki walczyły o awans do I ligi...

MKS Beskid Andrychów-Azs Białystok

Czekamy pod halą na ziomków z Libiąża oraz Chełmka (dzięki), ich zajeżdża około 30. Około 100 osobową grupą wbijamy na hale, na balkonie w młynie jakies 80 szala. Wywieszamy fany oraz transparent dla naszego kolegi z Libiaza, który przebywa obecnie w szpitalu Sad POZDRO ZET BRACIE 3MAJ SIĘ ! i jedziemy z konkretnym dopingiem. Ludzie troche oszołomieni... Doping dosyc dobry, choć duzo było chaosu, najlepiej jak śpiewała cała hala. W III secie na parkiet leci butelka i mecz zostaje przerwamy Confused Osoba prawdopodobnie odpowiedzialna za to zostaje obita oraz wyrzucona z hali. Zostajemy wyrzuceni z balkonu, pod hala pojawia sie policja, zawijają 2-3 osoby, kręcą tez się pismaki, szukający taniej sensacji, oraz robiący fotki normalnym kibicom, których pewnie oczernią w swoich "brukowcach" Jak widać, zawsze ktoś musi spierdolić dobrą zabawę i widowisko, staje się to już powoli tradycją... Pozdro dla obecnych i prawdziwych kibiców !

Ostatnio zmieniony przez 1919 dnia Nie 17:35, 09 Kwi 2006, w całości zmieniany 1 raz
Hutnik
V.I.P
V.I.P

Posty: 229

PostWysłany: Nie 12:08, 09 Kwi 2006    Temat postu:

Hutnik - AKS Busko Zdrój (4:1)

Nie spodziewaliśmy się przyjezdnych, więc emocji kibicowskich nie było. Cieszyć może jedynie wysoka wygrana naszych piłkarzy. W młynie zaledwie 30 osób, sporadyczny doping. Na meczu zadebiutowały dwie nowe flagi: os. Hutnicze oraz flaga Śródmieście.

PostWysłany: Nie 17:42, 09 Kwi 2006    Temat postu:

Kmita - Stal S.W. - gości oficjalnie brak, lecz jeden piknik ewidentnie wyglądał na Stalowca Smile Nas w młynie ok 40 osób + 6 Skawinka z flagą. Doping dobry, odpalamy 6 rac, rzucamy konfetti i serpentyny (50).

Bolesław_Bukowno-IKS Olkusz(pp)

Mecz pp odbywał sie we wtorek a więc w środku tygodnia. Warunki i godzina fatalna po to aby urządzać jakiś wielki doping. Na meczu widzów ok 150, gości ok 5. Prowadzimy sporadyczny lecz dobry doping.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Małopolskich Kibiców Strona Główna » Kibice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)