12-15 kwietnia (środa, wielka sobota) relacje
V.I.P
V.I.P

Dołączył: 19 Sty 2006
Posty: 229

PostWysłany: Śro 17:42, 12 Kwi 2006    Temat postu: 12-15 kwietnia (środa, wielka sobota) relacje

relacje z środy, troche zaspałem z tematem
+ relacje ze świątecznego weekendu

Ostatnio zmieniony przez Hutnik dnia Wto 18:33, 18 Kwi 2006, w całości zmieniany 2 razy

( mecz odbył się we wtorek)
Frekwencja na trybunach nie najwyższa, ale nie tragiczna biorąc pod uwagę padający od rana deszcz. Na wyjście piłkarzy podnosimy szarfy na których obok kufli z piwem widnieje napis JAK WYGRAMY TO SIĘ SCHLAMY. Całości prezentacji dopełnia transparent na płocie "Jak przegramy też się schlamy".

ze Skawiny na tym meczu 35 osób na płocie wisi nasza flaga

Ostatnio zmieniony przez Pigens dnia Czw 10:35, 13 Kwi 2006, w całości zmieniany 1 raz
Hutnik
V.I.P
V.I.P

Posty: 229

PostWysłany: Śro 18:07, 12 Kwi 2006    Temat postu:

Hutnik - Stal Stalowa Wola

Mecz odbył się w środę zebrało się nas w młynie ponad 200 osób, wieszamy kilka flag + transparent na prostej: "Mittal i Hutnik = 2 liga" Przy wyjatkowo dobrym dopingu prezentujemy kilkanaście flag na kijach, razem ze stroboskopami i niebieskimi świecami dymnymi. Stalowcy pojawiaja się mocno spóźnieni, ostatni kibice wchodzą dopiero w 55 minucie. Po meczu podchodzimy do klatki gości tam wymiana słów po czym tych, ktorzy nie wyszli ze stadionu policja przegania pod wyjście od strony budynku klubowego.

TS_WB
V.I.P
V.I.P

Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 34

PostWysłany: Śro 18:38, 12 Kwi 2006    Temat postu:

Na wtorkowym meczu Wisły Kraków z imienniczką z Płocka standardowo nie stwierdzono oficjalnych kibiców gości (do końca sezonu przyjezdni nie zobaczą meczu przy Reymonta z sektora gości). Na wyjście piłkarzy prezentujemy choreografię na którą składał się napis z szarf "Jak Przegramy to się schlamy" z kuflami piwa po bokach. Całości prezentacji dopełniał duży transparent "Jak przegramy też się schlamy" na płocie. W trakcie meczu prowadzimy niezły doping. Na płocie wisi także transparent nakłaniający Dana Petrescu aby dał szansę gry Konradowi Gołosiowi, co też uczynił, a Gołoś zrewenżował mu się strzeloną bramką.

Bolesław_Bukowno-IKS Olkusz
Mecz finału Pucharu Polski na szczeblu olkuskim odbył się we wtorek z 30 minutowym opóźnieniem. Kibiców ok 150 w tym ok 5 gości. Na meczu sporadyczny lecz w miarę dobry doping.

1919
V.I.P
V.I.P

Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 148

PostWysłany: Sob 16:21, 15 Kwi 2006    Temat postu:

Na dzisiejszy mecz KS. Chełmek-Unia Oświęcim wybieramy się w 5 osób samochodem, pozdróż mija spokojnie, caly czas jestesmy w kontakcie z ziomkami z Libiaza. W Chełmku łapiemy ogon w postaci radiowozu, lecz gubimy ich po pewnym czasie. Jadąc widzimy ekipe Unii, około 20 chlopaczków w wieku 16-19 lat. Podjeżdżamy blizej i obserujemy przez chwile. Za nimi 1 poldek milicyjny. Dalej jedziemy pod stadion, gdzie mieli na nas czekać 4 kumple z Libiąża. Niestety, minelismy sie, oni w tym czasie oczekując na nas zaliczają małe starcie z ekipa Unii, która to pierwsze salwuje się ucieczką gubiąc plecak z nieznajomą do teraz zawartością. Dzieje się to niedaleko stadionu. Pozniej Unia zawraca, orientując sie że napastiników jest tylko 4 goni kibica uciekającego z torbą i lekko obija. W całe zajście po minucie mieszają się psy i juz do niczego nie dochodzi. Kibiców z Chełmka i Libiążą około 100+- z niezłą jak na A-klase i początki ekipy oprawą (saletra, baloniki, konfetti, serpentyny). Gdy w ok. 10 minucie widzimy Unię z niewielką obstawą ruszamy na nich w ok. 50-60 osób, Ci widząc to napinaja się zza pleców policji i cofają do tyłu. Dzielił nas dośc wysoki płot, jednak widząc coraz większą ilośc mundurowych oraz niezdecydowanie unistów postanawiamy wrócić do młyna. Kibice z Oświęcimia w końcu nie wchodzą na stadion i w obstawie wracają na PKP. Po połowie udajemy się na 2 mecz Górnik Libiąż-Orzeł Balin, część autami, część autobusem. Tam sporadyczne śpiewy, bardziej piknik i libacja. W II połowie troche się ożywiło. To tyle... Kolejny raz potwierdza się, że napinka pewnych ekip, jest tylko napinką i dopiero na meczu wychodzi na co stać poszczególne ekipy. pozdrawiam wszystkich obecnych ;] Razz

Libańczyk
Młodszy Forumowicz

Posty: 50

Skąd: Libiąż

PostWysłany: Sob 16:30, 15 Kwi 2006    Temat postu:

KS Chełmek - Unia Oświęcim

Mecz ten elektryzował nas od paru dni z wiadomych powodów. W umówionym miesjcu zbiera sie nas około 35 osob i jedziemy do Chełmka . Tam czekaja juz na nas kibice z Chełmka do meczu pozostaje godzina wiec niektorzy tankuja nie ktorzy poszli do sklepu po paliwko :). na około 30 minut przed meczem wchodzimy na trybune co chwile dochodza jakies osoby przed pierwszym gwizdkiem jest nas około 100 co chwile ktos przychodził odchodził trudno sie było doliczyc...4 od nas wychodzi po ziomkow z Andrychowa widza
"ekipe"(20osób.max) kibiców Unii postanawiaja przywitac gosci w Chełmku w krótkim starciu (4 vs. 15-20) jeden z naszych traci szal... a całą impreze koncza panowie w niebieskich mundurach.Nasi wracaja do nas opowiadajac nam co im sie przytrafiło i wtedy około 60-osobowa grupa widzac kibiców Unii pod stadionem postanawia udac sie pod kase. Niestety do starcia nie dochodzi wyjscie ze stadionu uniemozliwila nam ochorna a wejscie kibiców Unii(o ile by sie odwarzyli Very Happy ) Policja . Po krótkiej wymianie słownej z ochrona postanawiamy wrocic na sektor a zaatakowac w przerwie lecz tak sie nie stało kibiców Unii policja nie wpuszcza na stadion i nici z jakichkolwiek akcji...Wchodzacy w trakcie meczu kibice przynosza stracony szalik z powrotem :)KS Chełmek zaprezentował oprawe składajaca sie Saletry , Serpentyn i Baloniady .My w przerwie wracamy do Libiąża i od koło 10 minuty dopingujemy swój zepsół ...ale doping bardzo słaby chodz wynik dosc wysoki :) Pozdro dla chłopaków z Chełmka i Andrychowa... Razz

Garbarz Zembrzyce - Puszcza Niepołomice 2:1

Na pierwszy w tej rundzie wyjazd udajemy się w sile 7 osób, mając ze sobą dwie flagi, i nadzieje, że nasi kopacze znów zdobędą 3 pkt. Pierwotnie mecz miał się odbyć o godzinie 15, ale rozpoczęcie przesunięto na 12, co w dzień świateczny, przy dużej odległości wyjazdu, spowodowało, że frekwencja była stosunkowo słaba. Przed meczem zwiedzamy okolice zaopatrując się w browary.Potem, już na stadionie bez żadnych problemów zasiadamy na głównej trybunie, gdzie rozwieszamy flagi. Miejscowych długo nie ma, a kiedy się zjawiają, to są to- poza paroma wyjątkami- stare dziadki. Spokojnie prowadzimy doping, który jak na taką ilość osób w młynku jest stosunkowo niezły. Na meczu kompletne nudy, dopiero przy końcu, kiedy nasi stracili bramke, a piłkarze Garbarza zaczeli prowokować, zaczynamy na nich, i miejscowych "fanów" bluzgać. Wychodząc ze stadionu odśpiewujemy "w zembrzycach nie ma kibiców..", co oczywiście nie powoduje żadnej reakcji ze strony miejscowych.

Hutnik
V.I.P
V.I.P

Posty: 229

PostWysłany: Nie 10:49, 16 Kwi 2006    Temat postu:

SANDECJA-Tłoki Gorzyce

Przyjezdni stawili się w 4 osoby my nie prowadzimy młyna z nami 10 ziomków z Cracovii cieszy to że nasi kopacze wygrali mecz i ogolnie sielanka

PostWysłany: Nie 18:19, 16 Kwi 2006    Temat postu:

Fotki są jak bede posiadał jakies to wrzuce.

Pasjonat Dankowice - GKS Victoria JaVorzno
Zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu zapewnił nam Wrona i Gabiga. Na meczu było obecnych 10 fanów z JaVorzna (5 młodych pociągiem). W drodze powrotnej w Jeleniu spisuje nas policja "bo miała interwenjce" w związku z jakimiś miejscowymi chłopaczkami i mnie osobiście zgarnia do radiowozu i "oferuje" 200zł zupełnie za nic (oczywiście z propozycji nie skorzystałem - racje są po mojej stronie).

źródło: [link widoczny dla zalogowanych] (czyli moja strona :)